Reklama

Siatkarze MCKiS-u pokonali opolan

AWAP
12/11/2017 10:36
Wygraną siatkarzy z Jaworzna zakończył się rozegrany w sobotę mecz drugoligowy z AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra.
Pierwszy set wydawał się wyrównany, ale tylko do stanu 6:6. Od tej chwili podopieczni trenera Mariusza Łozińskiego skutecznie zaczęli obijać bloki opolan, zdobywając kolejne punkty. Punktowa przewaga naszych rosła, a kolejne czasy wykorzystane przez trenera opolan nie zdały się na nic. Nasi w pierwszym starciu wygrali ostatecznie 25:11

Wydawać się mogło, że w drugim secie oglądamy zupełnie różne zespoły. To siatkarze AZS-u zdobywali przewagę, zmuszając do coraz częstszych błędów zawodników z Jaworzna. Błędy w ataku, w obronie, częste asy serwisowe opolan, to wszystko pozwoliło odskoczyć rywalom o 11 oczek od MCKiS-u. 20:9 – to moment, kiedy mogło się wydawać, że już po wszystkim, ale to w wtedy właśnie jaworznianie złapali drugi oddech i zaczęli szybko odrabiać straty. Gdy opolanie zdobyli tylko 1 punkt, to nasi odrobili aż 7. W końcówce setu prawdziwy pazur pokazał Damian Miller. To głównie jego asy serwisowe i ataki sprawiły, że MCKiS doprowadził do wyrównania na 24:24. Ostatecznie nasi znowu pokonali gości wynikiem 27:25.



Trzeci set wcale nie był formalnością. Po obu stronach siatki zawodnicy popełniali błędy, dając tym samym punkty przeciwnikom. W końcówce jednak to nasi górowali, wygrywając ostatecznie 25:21.

Tak naprawdę to w pierwszym secie właśnie MCKiS pokazał jak powinno się grać. Chociaż są odpowiednio szkoleni, miewają problemy ze słabszymi drużynami. Zdobywanie kolejnych punktów oraz przygotowania do Play Off – taki cel obrał trener Łoziński. Trenera jak i naszym marzeniem jest występ siatkarzy w finale.

MCKiS Jaworzno - AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 3:0

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama