Reklama

Sobiech i Kieliba mistrzami Polski i wicemistrzami Europy

AWAP
27/10/2015 21:27
W ten weekend w Żaganiu odbyła się ostatnia runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych. Łącznie do zawodów zgłosiło się 85 załóg, a długość odcinków specjalnych wynosiła 300 km. Świetnie spisała się ekipa Mega Rally Team – Marcin Sobiech i Inez Kieliba. Jaworznianie wywalczyli 3. miejsce i utrzymali tym samym prowadzenie w klasyfikacji generalnej, zdobywając tytuł mistrza Polski RMPS, a także tytuł wicemistrza Europy Centralnej w rajdach terenowych.

Teraz Mega Rally Team może powoli myśleć o przygotowaniach do nowego sezonu, który rozpocznie się w marcu. Ekipie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Agnieszka Koster-Dudkowska na - niezalogowany 2015-10-27 23:02:30

    Super! Gratulacje :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Iwona Dziwosz na Facebooku - niezalogowany 2015-10-27 22:14:39

    Gratulacje!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Biuro Horrs na Facebooku - niezalogowany 2015-10-27 21:39:19

    Gratulacje :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama