Reklama

Spotkajmy się na Rynku w Byczynie - otwarty trening Nordic Walking

AWAP
05/11/2016 14:53

Kilkanaście osób w sobotę rano spotkało się na rynku w Byczynie podczas otwartego treningu Nordic Walking.


Wśród uczestników treningu, którzy zdecydowali się aktywnie spędzić sobotni poranek, były osoby, które regularnie spacerują z kijkami. A pogoda szczególnie dopisywała do wspólnego pokonania wyznaczonej trasy, która prowadziła na Grodzisko.

Przed startem uczestnicy wzięli udział we wspólnej rozgrzewce na rynku. Zajęcia organizowane są przez klub Niko i odbywają się regularnie.

Nordic Walking jest bardzo popularny wśród wszystkich grup wiekowych. Sport ten jest przyjemny i łatwy do praktykowania, dlatego znajduje coraz więcej sympatyków. Jak podkreślali uczestnicy sobotniego treningu, ten sport to sama przyjemność.

Wspólne treningi w Byczynie to świetna okazja do aktywnego spędzenia czasu oraz integracji.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości