Reklama

Sprawca kolizji poszukiwany


Sprawca kolizji poszukiwany. Czytelnik prosi świadków zdarzenia, które miało miejsce 22 listopada około godziny 20:10 na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Grunwaldzkiej w Jaworznie, o kontakt.

Pan Kamil, poszkodowany, pisze:


- Szukam świadka zderzenia/kolizji z dnia 22.11.2020 r. około godziny 20:10-20:20 w Jaworznie na światłach przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Grunwaldzką, obok stacji Circle K.


Sprawca przejechał na czerwonym świetle i wykonując manewr skrętu w lewo w ulicę Piłsudskiego przeciął mi drogę, kiedy przejeżdżałem skrzyżowanie na zielonym świetle. Wynikiem tego było zderzenie z moim pojazdem, który został poważnie uszkodzony.


Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając mnie z samochodem, który jest na ten moment niezdatny do jazdy. Dodam, że jest to jedyny samochód w rodzinie i jest jednocześnie moim narzędziem pracy.

Reklama

Sprawca chwilę przed zdarzeniem robił zakupy przy ul Grunwaldzkiej prawdopodobnie w aptece (Sprawdzany jest monitoring). Sprawca poruszał się fioletowym mercedesem klasy A, moje auto uczestniczące w kolizji to opel vectra C koloru srebrnego.


Bardzo proszę o kontakt, jeśli ktoś kojarzy taki samochód i zauważył ślady kolizji. W samochodzie sprawcy jest uszkodzony prawy bok z tyłu. Za wskazanie sprawcy przewidziałem nagrodę.


Nr kontaktowy 663104172


[vc_facebook]


Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama