Do tragicznej śmierci doszło na terenie Zakładów Chemicznych Organika-Azot. 37-letni pracownik zakładu utonął w zbiorniku oczyszczalni. Prokuratura zarządziła sekcję zwłok mężczyzny.
Prezes Zakładów Chemicznych Organika-Azot są, Ewa Byrczek odmówiła wypowiedzenia się przed kamerą, w formie pisemnej wydała oświadczenie w tej sprawie: „19.09.10 r., koło południa, na terenie Zakładów Chemicznych Organizka-Azot SA, w obiekcie zakładowej oczyszczalni ścieków zaginął jej mistrz zmianowy pełniący równocześnie funkcję dyspozytora spółki. Poszukiwania, w których oprócz pracowników spółki uczestniczyła również policja i Straż Pożarna zakończyły się 20.09.10r. w godzinach rannych. Stwierdzono utonięcie pracownika w jednym ze zbiorników obiektu oczyszczalni. Przyczyny wypadku nie są znane. Sprawę bada prokuratura, policja i PIP z udziałem służb zakładowych”.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1d/49.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1d/49.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!