Od początku miesiąca Jaworzno zaczęło promować największe wydarzenie muzyczne tego lata. Festiwal Energii, bo o nim mowa odbędzie się już 24 lipca.
W wielu miastach na Śląsku pojawiły się już billboardy i city lighty a w najbliższym czasie odbędą się również eventy promocyjne w największych centrach handlowych. O jaworznickim Festiwalu Energii robi się głośno na całym Śląsku, choć promocja III edycji jest dużo tańsza niż w poprzednich latach. W 2009 roku Jaworzno na samą promocję Festiwalu Energii wydało 160 tysięcy złotych.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/3b.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1b/3b.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!