Reklama

XIV Targi "Twój dom, twoje otoczenie"

AWAP
26/03/2011 15:31
Już po raz czternasty w jaworznickiej hali przy ul. Grunwaldzkiej zadomowili się wystawcy, których działalność związana jest domem i jego otoczeniem.

Impreza ta co roku przyciąga handlowców, hurtowników, producentów a przede wszystkim odwiedzających targi gości. Wiosna to początek sezonu w budownictwie, które w Jaworznie bardzo dobrze się rozwija. Jak co roku oprócz standardowej oferty można zapoznać się nowościami a także skorzystać z atrakcyjnych ofert przygotowanych specjalnie na targi.



UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/28/50.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/28/50.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do