Reklama

Za nami Wyścig Rowerów Górskich

AWAP
20/05/2013 15:33
Kolejna edycja Wyścigu Rowerów Górskich na dystansie 10 km już za nami. Od wielu lat jest to impreza, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Jaworzna i okolic. Podobnie jak w latach ubiegłych zawody były rozgrywane w dziewięciu kategoriach wiekowych, począwszy od maluchów, aż do kategorii kobiet.

Trasa wyścigu przebiegała w obszarach Chrząstówki i Dobrej. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach startowali po dwie osoby co jedną minutę. Szczególne brawa należą się panu Zenonowi Wielińskiemu, który był najstarszym uczestnikiem wyścigu – ma 68 lat. Dla najlepszych w poszczególnych kategoriach wiekowych organizator, czyli Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie przygotowało atrakcyjne nagrody. Łącznie w wyścigu wzięło udział 71 uczestników.

Szczegółowe wyniki Wyścigu Rowerów Górskich są dostępne na stronie MCKiS www.sokol.jaw.pl.

Źródło: www.sokol.jaw.pl


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/39/6a.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/39/6a.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama