Reklama

Zawody Strzeleckie o puchar prezydenta

AWAP
15/06/2016 14:15

Na strzelnicy miejskiej odbyły się Zawody Strzeleckie o puchar prezydenta miasta zorganizowane przez jaworznicki oddział Ligi Obrony Kraju skierowane do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: 12-15 lat oraz 16-19 lat. Organizatorzy przygotowali dwie konkurencje: karabin sportowy oraz karabin pneumatyczny.


Do zawodów zgłosiło się wielu uczniów ze szkół z terenu miasta. Wśród nich byli zarówno całkowicie początkujący, jak i tacy, którzy strzelają od dawna i osiągnęli w swojej karierze wiele sukcesów. W tym dniu liczyła się jednak nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i wspólna integracja. LOK Jaworzno regularnie organizuje dla uczniów liczne konkursy. Wielu z nich udaje się osiągać wojewódzkie i ogólnopolskie sukcesy.

Po zawodach LOK Jaworzno zorganizował dzień otwarty dla uczczenia 115 lat nadania praw miejskich naszemu miastu.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama