Reklama

Zbiórka żywności i środków czystości strażaków z OSP Osiedle Stałe


Po raz kolejny strażacy z OSP w Jaworznie Osiedlu Stałym włączyli się do akcji Szlachetna Paczka. Przez kilka najbliższych dni strażacy będą prowadzić zbiórkę żywności i środków czystości.



W tym roku, inaczej niż w latach poprzednich, nie wybrano konkretnej rodziny, do której miałaby trafić paczka. Strażacy zdecydowali się na pomoc większej liczbie osób poprzez zbiórkę żywności i środków czystości.


Najbardziej potrzebne są:



żywność z długim terminem przydatności do spożycia w postaci herbaty, cukru, konserw, makaronu, mąki, kaszy, ryżu, oleju, dżemów, gotowych dań w słoikach, kawy czy ważyw w puszkach,
środki czystości jak proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, płyny czyszczące, pasty i szczoteczki do zębów, szampony, papier toaletowy.

Jak nadmieniają strażacy, przydadzą się też inne, niewymienione produkty użytku codziennego, które odciążą nieco budżet obdarowywanych osób.


Strażacy zbierają żywność i środki czystości dla potrzebujących do 11 grudnia. Kontakt w sprawie przekazania produktów: 501 208 177 (Jakub) oraz 721 350 888 (Tomasz).

Reklama








Foto: Ochotnicza Straż Pożarna Osiedle Stałe


[vc_facebook]


Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama