Reklama

Zgoda uległa czwarto-ligowemu zespołowi


W sobotę 6 marca LKS Zgoda Byczyna rozegrała kolejny mecz kontrolny przed rundą wiosenną. Tym razem rywalem jaworznickiej drużyny był czwarto-ligowy LKS Jawiszowice, którzy bez problemu poradził sobie z gospodarzem spotkania.

To kolejny mecz, w którym brakuje rywala na tym samym poziomie ligowym, a to ze względu na powstałe zamieszanie związane z obostrzeniami. Drużyny z ligi okręgowej odwołują spotkania i pozostało grać z A klasą albo z IV ligą. Trudno powiedzieć, w jakiej obecnie formie jest drużyna prowadzona przez Łukasza Jagodę, bo albo wysoko przegrywa z wyżej notowanymi rywalami, albo wysoko wygrywa z niższą ligą, choć i tutaj zdarzył się jeden wypadek przy pracy.


Według zasady „jak się uczyć to od lepszych” zespół z Byczyny mógł w sobotnim spotkaniu poszerzać swoją wiedzę, mogłoby się wydawać, w nieskończoność. Nie zaczęło się najgorzej. Niedługo po pierwszym gwizdku stuprocentową sytuację miał Łukasz Przebindowski, który będąc sam na sam z golkiperem rywali, nie wykorzystał sytuacji, a piłka wylądowała w rękach bramkarza. Takie sytuacje mszczą się zazwyczaj i tutaj nie było inaczej. W 15. minucie dośrodkowanie z narożnika boiska przyjął na głowę zawodnik Jawiszowic i skierował piłkę do siatki. Broniący bramki Grzegorz Ryszka miał naprawdę kilka dobrych interwencji, ale w sumie piłkę z bramki musiał wyciągać aż 8 razy. Piłkarze Zgody przegrywali na każdym metrze boiska, ale przede wszystkim przegrywali pod swoją bramką, tworząc lukę i okazję do strzału przeciwnikom. W drugiej połowie jedyną sensowną akcję gospodarzy, w której zagrali szybko i kombinacyjnie, rozpoczął Przebindowski. Piłka wędrowała od nogi do nogi, a atak zakończył strzałem Oskar Szczurek. Piłka niestety tylko zatrzepotała słupkiem bramki. Honorowego gola dla Zgody w 82. minucie strzelił Marek Zieliński, tym samym w końcówce meczu podniósł nieco morale kolegów z drużyny.

Reklama

Nowi zawodnicy, nowe ustawienia. Co pokarze Zgoda na wiosnę? Już 20 marca ma ruszyć liga okręgowa.


LKS Zgoda Byczyna - LKS Jawiszowice 1:8
Zieliński 82"


jargal


[vc_facebook]



Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości