Reklama

„Miasta Idei” - jutro debata

AWAP
08/03/2016 09:00

Już w środę (9 marca) o godzinie 12:00 w Teatrze Sztuk odbędzie się debata pod tytułem „Centrum dla ludzi, czy dla samochodów?”, organizowana w ramach projektu „Miasta Idei”.


W debacie wezmą udział: prezydent Jaworzna Paweł Silbert, dr Michał Beim – Instytut Sobieskiego, ekspert w dziedzinie miasto i transport, dr Krzysztof Bierwiaczonek – Uniwersytet Śląski w Katowicach, socjolog, Zbigniew Nosal – prezes PKM Jawrozno, Grzegorz Sapoń – Urząd Marszałkowski w Krakowie, dyrektor Departamentu Transportu i Komunikacji, prof. Kazimierz Kłosek – Politechnika Śląska, ekspert do spraw transportu.

Uczestnicy konferencji będą debatować o tym, czy z miast należy wyprowadzać ruch pojazdów, czy budować trzypasmowe i czteropasmowe drogi przez centra.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do