W zawodach wzięło udział sześciu zawodników sekcji szermierki na wózkach Victorii 1918 Jaworzno: Patrycja Haręza, Julia Wida, Kazimierz Frąc, Szymon Lazar, Bartłomiej Balsam i Mateusz Proksa, którzy dzielnie walczyli.





W szpadzie kobiet w kat. B Patrycja wywalczyła brązowy medal, a Julia zajęła 4 miejsce. W rywalizacji mężczyzn w szpadzie kat. A Bartosz był 10, a Kazimierz 12, natomiast w kat. B Mateusz 8, a Szymon 9.
Serdeczne podziękowania za pomoc na turnieju i w treningach należą się Darii Haręzie oraz trenerowi Michałowi Morysowi i Magdalenie Wilk, oraz partnerowi Victorii 1918 Jaworzno, Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Ratownik Górniczy".
Ogromne brawa dla naszych zawodników!
[vc_facebook]
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze