Reklama

Nie porzucaj, też mam uczucia! - ogólnopolska akcja Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami

Odpowiedzialni i kochający właściciele psów nie porzucają czworonogów, bo zamarzył im się wyjazd na wakacje. Ludzie, którzy na wakacje psa nie chcą ze sobą zabrać, porzucają je w różnych miejscach, podrzucają do schronisk.

Dobrych ludzi nie należy przekonywać, że porzucone zwierzaki tęsknią, odczuwają strach, samotność, nie rozumieją tej sytuacji i nie mogą się w niej odnaleźć. Dobrzy ludzie nigdy nie porzuciliby swojego psa, w żadnej sytuacji.

Przekonywanie tych, którzy psa wyrzucili, jest bardzo trudne. Tacy ludzie nie widzą w tej sytuacji nic złego. Tacy ludzie nie powinni mieć psa. Kochający właściciele psów wiedzą, że posiadanie psa to nieopisana radość, a pies jest członkiem rodziny, o którego należy się troszczyć. 
Nie ma obowiązku posiadania psa. Przed zakupem lub adopcją czworonoga rozważcie, co ważniejsze – wakacje czy dobrostan waszego zwierzaka. 

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/07/2026 11:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama