Reklama

Nowe możliwości organizacji pozarządowych

AWAP
23/08/2010 16:24
Zmiany w ustawie o działalności pożytku publicznego i wolontariacie gwarantują organizacjom pozarządowym uczestnictwo w tworzeniu prawa miejscowego. To znaczy, że organizacje non profit będą mogły konsultować projekty uchwał rady miejskiej.


Konsultacje będą się odbywać za pośrednictwem internetu. Na miejskiej stronie internetowej powstanie specjalna zakładka, na której zamieszczane będą projekty uchwał wraz ze wzorem formularza do zgłaszania uwag i opinii.
Wyniki konsultacji będą podawane do wiadomości publicznej poprzez umieszczenie ich stronie internetowej. Należy jednak zaznaczyć, że wyniki będą miały charakter opiniodawczy i nie będą wiążące dla organów gminy.



UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1c/72.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1c/72.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do