Reklama

Świąteczna Akcja grupy inicjatywnej ZosiaNieSamosia


We czwartek 17 grudnia członkowie grupy inicjatywnej ZosiaNieSamosia odwiedzili Podopiecznych Domu Opieki w Jaworznie.





#ZosiaNieSamosia po raz kolejny ruszyła z pomocą dla innych ludzi. Dlatego postanowiła tą Świąteczną Akcją dać ludziom odrobinę radości, by mogli poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.













Seniorzy w DPS w Ciężkowicach zostali obdarowani przez dobre Anioły ciepłymi, pięknie zdobionymi skarpetami, ręcznie wykonanymi kartkami przez dzieci z przedszkoli zlokalizowanych w Ciężkowicach, Byczynie, oraz na Pieczyskach.

















Nie zabrakło oczywiście wspólnego kolędowania.









W czasie pandemii to była naprawdę magiczna chwila i wyjątkowy czas dla wszystkich zgromadzonych. Uśmiech, kolędy oraz wspólnie spędzony czas to najcenniejsze co może otrzymać człowiek od drugiego człowieka.

Reklama




Pomaganie jest potrzebne i empatia powinna być w nas wszystkich od zawsze, bo jeżeli dajemy z głębi naszego serca pomoc i dobroć to zawsze do nas wraca. Pamiętajmy o tym.





[vc_facebook]


Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama