Urząd Miejski w Jaworznie chce zadbać o sportową formę swoich pracowników – i nie tylko ich. Magistrat szuka firmy, która zapewni karty sportowo-rekreacyjne także dla osób towarzyszących, dzieci oraz emerytowanych pracowników urzędu. Wymagania są konkretne: od liczby obiektów i wejść po wielkość sali fitness, ciężar hantli, saunę i parking na co najmniej 80 samochodów.
Zamówienie obejmuje sześć rodzajów kart abonamentowych. W podstawowym wariancie urząd przewiduje m.in. 94 karty z minimum ośmioma wejściami miesięcznie, 35 kart z nielimitowaną liczbą wejść – maksymalnie raz dziennie – oraz 12 kart pozwalających korzystać z obiektów nawet kilka razy tego samego dnia.
Osobne pakiety przewidziano dla rodzin i osób towarzyszących. Zamówienie zakłada m.in. 11 kart dla osób w wieku od 16 do 25 lat, dziewięć kart dla dzieci do 15. roku życia oraz 26 kart dziecięcych umożliwiających korzystanie z basenów. W tym ostatnim przypadku wykonawca ma zapewnić dostęp do co najmniej 300 basenów na terenie Polski.
Urząd szczegółowo określił też, jaki obiekt powinien być dostępny w centrum Jaworzna. Ma działać od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00–22.00, a w weekendy od 8.00 do 22.00. W pobliżu, nie dalej niż 100 metrów od wejścia, powinien znajdować się parking na minimum 80 miejsc.
Na tym lista wymagań się nie kończy. Obiekt ma mieć co najmniej 15 stanowisk cardio, strefę wolnych ciężarów z hantlami do 40 kg, maszyny do ćwiczenia wszystkich partii mięśni, osobną salę fitness o powierzchni minimum 100 metrów kwadratowych z lustrami i nagłośnieniem oraz działającą saunę suchą.
Karty mają dawać dostęp m.in. do siłowni, fitnessu, basenów, jogi, sauny, squasha czy sportów walki. W zależności od wariantu wykonawca będzie musiał zapewnić dostęp do co najmniej 20, 40 lub 80 obiektów w województwie śląskim.
Umowa ma obowiązywać przez 15 miesięcy. Urząd zastrzegł również możliwość zwiększenia zamówienia nawet o 50 proc. jego podstawowej wartości, przy zachowaniu tych samych cen. O wyborze wykonawcy zdecyduje wyłącznie cena. Oferty można składać do 21 sierpnia 2026 roku do godz. 11.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Miasto zadłużone po uszy a oni idą i kupują karnety na siłownię. Kto mieszka w Polsce ten w cyrku sie nie śmieje
PO kało zawsze tak robiło zadłużyć maksymalnie powiedzieć ze nie ma pieniedzy i doić ile sie da z dodatkow i przywilejów. Większość rady miejskiej to PO z kirkerem na czele. Także klepną to i beda sie bawić dalej na nasz koszt.
Miasto zadłużone po uszy a oni idą i kupują karnety na siłownię. Kto mieszka w Polsce ten w cyrku sie nie śmieje
PO kało zawsze tak robiło zadłużyć maksymalnie powiedzieć ze nie ma pieniedzy i doić ile sie da z dodatkow i przywilejów. Większość rady miejskiej to PO z kirkerem na czele. Także klepną to i beda sie bawić dalej na nasz koszt.