Reklama

Zaginął 11-letni Filip Molęda. AKTUALIZACJA: Chłopiec się odnalazł

AWAP
06/03/2017 16:03

Uwaga, aktualizacja: Chłopiec się odnalazł.


Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu poszukują zaginionego 11-letniego Filipa Molęda. Zaginiony 03.03.2017 ok godz 8.00 wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi.


Policjanci z Sosnowca proszą o kontakt osoby, które mogą posiadać informacje w sprawie jego zaginięcia i miejsca pobytu.

Rysopis:

Wiek z wyglądu ok 15 lat, wzrost 170 cm, waga ok 60 kg, budowa ciała szczupła, włosy krótkie ciemny blond ,oczy niebieskie, twarz okrągła, uszy odstające, nos prosty, uzębienie pełne.

Stwierdzony ubiór w momencie zaginięcia: jasno szare spodnie dresowe, bluza szara z kapturem, kurtka jasnobrązowa zimowa, buty w kolorze moro, może mieć przy sobie plecak.

Cechy charakterystyczne: brak

Zaginiony 03.03.2017 wyszedł z domu do szkoły, do której nie dotarł i do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W przeszłości wielokrotnie już uciekał z domu.

W związku z powyższym sosnowieccy policjanci proszą wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o 11-latku, o kontakt z Zespołem Poszukiwań KMP w Sosnowcu pod  nr tel. 032 2961 257, 32 2961 253, oficerem dyżurnym komendy pod nr 032 2961 255, 032 2961 200 lub osobisty.

Źródło: KMP Sosnowiec

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama