Chór Brand Cameralis uświetnił wczorajszą noworoczną msze świętą w kolegiacie św. Wojciecha i Katarzyny.
Zespół Brand Cameralis wywodzi się z formacji wokalno-instrumentalnej „Dom Pełen Szczęścia”, która na początku lat dziewięćdziesiątych działała i brała udział zarówno w festiwalach muzyki chrześcijańskiej jak i festiwalach piosenki studenckiej w Krakowie.
UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/26/09.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/26/09.jpg" /]
Aplikacja jaw.pl
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!