Reklama

Izydor za wybitne osiągnięcia informatyczne w administracji samorządowej

AWAP
08/10/2010 16:30
Jaworzno zostało wyróżnione statuetką Izydora za wybitne osiągnięcia informatyczne w administracji samorządowej.



Św. Izydor, biskup Sewilli jest patronem informatyków i samego internetu. Mówi się o nim, jako o twórcy google z VI wieku, bo jest autorem dwudziestotomowej „Etymologii" – syntezy ówczesnej wiedzy o świecie.


UWAGA: Archiwum dyskusji na forum znajdziesz tutaj.[hana-flv-player video="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1e/ad.flv" height="auto" description="" player="2" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" splashimage="http://www.jaw.pl/wp-content/uploads/archive/video/1e/ad.jpg" /]

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do