Reklama

Tenisiści stołowi podsumowują sezon i zapraszają na treningi

Jaw.pl - Jaworznicki Portal Społecznościowy
16/12/2023 09:49
Po bardzo udanej 1. rundzie rozgrywek IV ligi Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, po której zajmujemy w tabeli 2. pozycję, premiowaną udziałem w dwumeczu barażowym o awans do III ligi po zakończeniu sezonu, możemy w spokoju potrenować i przyjrzeć się naszej kadrze.
Jak wiecie, dla lepszego komfortu trenujemy w Szkole Podstawowej nr 11 w Jaworznie, w dwóch grupach: we wtorki i piątki na 4 stołach.

Ale naprawdę doskonałą okazją do przeglądu naszych zasobów kadrowych są zajęcia indywidualne, które przeprowadzamy w każdą środę.

To na nich, w ogromnym spokoju i ciszy, jest możliwość zwrócenia uwagi na wszystkie detale: ustawienie ciała, odpowiedni uchwyt rakietki, ruch z wykorzystaniem bioder, taktyki, serwu, odbioru i ich niezliczonej ilości kombinacji.

To głównie podczas tych ćwiczeń dokonujemy potrzebnych korekt, wynosząc grę na wyższy poziom.



Na czym jeszcze polegają te ćwiczenia?

Przede wszystkim na dużej ilości prawidłowych powtórzeń, które niejako "zakorzeniają" się w sportowcu.

Jeśli potrafisz grać w tenisa i chcesz zrobić duży progres w swojej grze dołącz do społeczności LKS Ciężkowianka Jaworzno/Szkółka Tenisa Stołowego!

Stawiamy na rozwój tenisa w Jaworznie.

JL

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama
Wróć do