Reklama

Zwały śniegu zalegają na rynku. Tak być nie powinno

AWAP
08/12/2016 14:37

Dzieci pewnie się cieszą, ale dorośli już mniej. Od kilku dni na rynku zalegają bardzo duże ilości śniegu. Czy to nowa atrakcja w tym miejscu?


Stan rzeczy nie zmienia się od wielu dni. Śnieg został zgarnięty w kilka miejsc. W niektórych z nich osiągał wysokość nawet około jednego metra. Teraz, ze względu na dodatnią temperaturę, sporo śniegu stopniało. Mimo to całkowicie zasypane są ławki, które powinny służyć do odpoczynku.

Z dużej ilości śniegu są zadowolone tylko dzieci, które z rynku urządziły sobie plac zabaw i obrzucają się śnieżkami. Dorosłym jednak do śmiechu nie jest.

Jeśli tak ma wyglądać nasz miejski salon to pod koniec zimy będzie jedną wielką bryłą lodu.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama