Reklama

Zwycięskie gupiki Jacka Gaja

AWAP
01/01/2017 14:54
Podwójne trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski w hodowli gupików to kolejne sukcesy jaworznianina -pana Jacka Gaja.

Swojej pasji pan Jacek oddaje się od ponad 60 lat. To dla niego całe życie, co dokładnie widać w jego mieszkaniu w Szczakowej, które wypełnione jest kilkunastoma akwariami.

Do tej pory jaworznian mógł pochwalić się tytułem Mistrza Europy, wywalczonego w 2015 roku. Jak mówi, po reaktywacji Mistrzostw Polski - postanowił zawalczyć także o taki tytuł. Udało się. Pan Jacek wywalczył III miejsce w klasyfikacji generalnej oraz III miejsce w grupie standard długopłetwych.

Kolejne zwycięstwa dodają panu Jackowi motywacji do stworzenia w Jaworznie sekcji KPR zrzeszającej pasjonatów hodowli ryb żyworodnych.

Pan Jacek może pochwalić się także sukcesami w hodowli - w jego akwariach pojawiły się wyjątkowe rybki.

Panu Jackowi gratulujemy wspaniałej pasji i życzymy dalszych sukcesów.

Aplikacja jaw.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo jaw.pl




Reklama